Life in ”Meyako”

Melekler Yaşam Köyü (Meyako) olarak yardıma muhtaç, duygusal ve fiziksel travmalar yaşamış sokak hayvanlarını ve yuvalarından sokaklara terk edilmiş yavrularımızı himaye altına almak için etkinliği her gün artacak şekilde birlikte hareket ediyoruz. Evcil bir hayvanın görmesi gereken tüm ilgi, sevgi ve tıbbi yardımı dernek olarak vermek adına üstün bir çaba sarfetmekteyiz.

Meyako 2005 yılından bu yana ilkesi salt dünyayı minik dostlarımız için güzelleştirmek adına oluşturulmuş bir yaşam köyüdür. 2 dönüm arazi üzerine kurulu alanımızda 200 köpek ve 80 kedinin bakımı ve tedavileri onları kendi evcil hayvanlarından farksız gören ekip arkadaşlarımız tarafından elbirliği ile yapılmaktadır. Bu yavrularımızın konforlu bir ömür geçirmeleri için yardımlarınız bizim için çok önem arz etmektedir.

As Meleklerle Yaşam Köyü (Meyako), we work together to take care of stray animals who need help, who have experienced emotional and physical traumas and our puppies abandoned from their nests to the streets. We make a great effort to give all the attention, love and medical assistance that a pet should receive as an association.

Meyako is principle has been since 2005 to make the world beautiful for our little friends. In our area built on 2 acres of land, the care and treatment of 200 dogs and 80 cats is handled by our teammates who see them as no different from their pets. Your assistance is very important to us for these puppies to have a comfortable life.